Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".do e-shopu  

Recept na cviklovo-mrkvový smútik (smoothie)

Autor: Katka Dátum: 26.2.2014 Zobrazenia: 983 x

Táto jednoduchá, rýchla a najmä zdravá vitamínová bomba Vám zaberie cca 10 minút. Niekedy je proste problém v tom celom zhone zbaštiť dostatok zeleniny, no keď si ju spravíte ako sladký chutný nápoj, je to oveľa jednoduchšie. A chutiť bude aj deťom. :)

Čo budeme potrebovať?
  • mixér
  • 4 stredne veľké jablká
  • 3 malé mrkvy
  • 1 veľkú cviklu
  • hrsť listov medovky alebo mäty (ak nemáte, nesmúťte :) smútik bude dobrý aj tak)
  • šťava z citróna
  • voda

Postup

Jabĺčka, mrkvy a cviklu umyjeme a nakrájame na menšie kúsky a všetko vhodíme do nádoby mixéra. Vyžmýkame citrón, pridáme hrsť listov medovky alebo mäty a zalejeme 2-3 dcl vody, pre lepšie a šetrnejšie pomixovanie - záleží, aký typ mixéru používate, pri niektorých budete potrebovať viac vody na úkor "hutných" surovín. Pomixujeme čo najviac do hladka.


Dobrú chuť!

Katka
Hryzka so zľavou
Objednajte si aktivovanú naturálnu bezlepkovú zmes Hryzka so zľavou 5% s použitím zľavového kódu TNJK01.
Facebook
Instagram

katka.janurka
Instagram
Komentáre:
Informovať ma o nových komentároch
© 2020 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová